Mitrevski: Në Kuvend do të votojnë dy deputetë me Covid-19 dhe një me frakturë

Koordinatori i grupit parlamentar të LSDM-së, Jovan Mitrevski në konferencën e sotme për shtyp tha se në dy seancat e sotme në Kuvend do të marrin pjesë të gjithë deputetët e LSDM-së, përfshi ata me Covid-19, transmeton Alsat.

Mitrevski tha se deputetët që janë të infektuar do të hyjnë në Kuvend nën masa të veçanta.

Ngjarja paraprake

Milani fiton me një autogol të çuditshëm

Ngjarja e ardhëshme

Dikur gjyqtari i njohur në Kosovë, sot në Jezerc i kullot dhitë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian