Mirush Kabashi, në gjendje të rëndë shëndetësore

Aktori i madh i skenës shqiptare, Mirush Kabashi, është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Së fundi thuhet se artisti nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se familja po i qëndron pranë në këto momente të vështira.

Pak muaj më parë, Kabashi u shfaq në rrjetet sociale në gjendje jo të mirë shëndetësore, ku shihej në karrocë.

Asokohe u bë e ditur se artisti Kabashi vuan prej më shumë se 2 vitesh nga një sëmundje e rëndë.

Aktori i mirënjohur gjatë muajve të verës, u pa duke ecur në rrugët e Tiranës në shoqërinë e bashkëshortes.

Ngjarja paraprake

Veseli: Mosrespektimi i masave antiCOVID, e dimë ku na çon!

Ngjarja e ardhëshme

Sanchez pëson lëndim serioz

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian