Mirsa po shkëlqen në foton e re

Mirsa Kerqeli kohë pas kohë shfaqet e zjarrtë duke e rregulluar vetën deri në detajin më të vogël.

Duke publikuar shumë imazhe për ndjekësit që ka, këngëtarja gjithmonë duket perfektë dhe kalon në lajm

Në këtë fotografi të fundit, ajo shihet me një grim të rëndë dhe duket sikur nuk mund ta mbajë as në fytyrë.

Image

Mirsa

Po ashtu, nuk i mungon buzëqeshja e ëmbël që e bën të duket tejet e lezetshme.

Ja shikojeni.

Image

Mirsa

 

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Austria miraton ligjin për vaksinimin e detyrueshëm për të rriturit

Story i radhës

Arrestohet tifozi shqiptar, akuzohet për vrasje në Greqi

Të fundit nga