Miriam Cani: Ja sa para kam fituar në konkursin tim të parë!

Miriam Cani ka fituar shumë konkurse me këngët e saj brenda dhe jashtë vendit. Ajo kujton cili ishte triumfi i parë.

“Ishte një konkurs në Hajdenberg, (Gjermani)organizohej nga qyteti dhe unë mora pjesë, isha 14 vjeçe. Për herë të parë kam fituar 300 euro”, tregon këngëtarja në një intervistë për “E Diell”.

Miriami e kujton me nostalgji kohën kur jetonte në Gjermani dhe filloi të këndonte e të garonte për herë të parë.

Këngëtarja foli më shumë për jetën private, kohën që i ka kushtuar këtë periudhë familjes. Ajo dhe Alban Skënderaj janë prindër të dy fëmijëve, Amel dhe Duam.

Së fundmi, Miriami është angazhuar edhe në biznes, me një linjë veshjesh organike për fëmijë.

Ngjarja paraprake

Komunikimi me telefon e vetmja mënyrë e mbetur si lidhje mes familjeve

Ngjarja e ardhëshme

Frikë tek Inter, Lukaku dëmtohet ndaj Crotones, në dyshim për ndeshjet e ardhshme!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian