Miralem Pjanic i vendosur që të largohet nga Barcelona

Miralem Pjanic është i vendosur të largohet nga Barcelona pas vetëm një viti në klub, pasi i ishte thënë nga Ronald Koeman se ai nuk do të jetë pjesë e skuadrës për sezonin e ardhshëm.

Pjanic do të kompletojë lëvizjen e tij të radhës në javën e ardhshme.

Ylli i Bosnjë-Hercegovinës e ka zemrën të vendosur në një kthim në Juventus dhe agjenti i tij ka arritur që të filloj bisedimet me drejtuesit e kësaj skuadre.

Sipas të gjitha gjasave, ai do të jetë pjesë e Juventusit për edicionin e ri.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Kina vendos sanksione ndaj shtatë shtetasve amerikanë

Ngjarja e ardhëshme

Festë vajzash me babin para se djali të vijë, Emina Çunmulaj publikon foton

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian