Minuta e katërt dhe gol në takimin Aston Villa – Liverpool

Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Aston Villës në udhëtim në kuadër të FA Cup.

Sadio Mane realizoi pas vetëm katër minutash lojë.

Senegalezi shënoi me kokë pas asistimit të Williams.

6′ Aston Villa – Liverpool 0-1

Më poshtë edhe goli:

KËTU

Ngjarja paraprake

Flet shqiptari që u bë kapiten i Sparta Praga në futsall: Ndihem krenar që e përfaqësoj Kosovën e Shqipërinë në Çeki!

Ngjarja e ardhëshme

OBSH: T’u jepet fund marrëveshjeve dypalëshe me laboratorët për vaksinat

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian