Ministri për Vetëqeverisje Lokale, Milevski për vizitë pune në Shqipëri

Ministri për vetëqeverisje Lokale, Goran Milevski sot do të realizojë takim pune në Republikën e Shqipërisë. Milevski do të takohet me zv/ministrin për Evropë dhe Punë të Jashtme në Shqipëri, Sokol Dedja. Në takim pritet të diskutohet për bashkëpunimin mes dy vendeve në kuadër të programit IPA 3, për periudhën 2021-2027.

Ngjarja paraprake

52 mësimdhënës infektohen me COVID-19 në Gjilan

Ngjarja e ardhëshme

Vazhdojnë replikat, Adelina pyet Arif Vladin: Fol, a je paguar për këngën për UÇK-në?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian