Ministri Kreshnik Bekteshi takim me Drejtorin e Delegacionit gjerman Martens

Ministri i ekonomisë Kreshnik Bekteshi të martën (20.10.2020) do të realizoj takim pune me Patrik Martens, Drejtorin e Delegacionit të ekonomisë gjermane në Maqedoninë e Veriut.

Pas takimit në ora 12 ministri Bekteshi dhe drejtori Martens do të mbajnë deklarata për media para hyrjes së Ministrisë së Ekonomisë.

Ngjarja paraprake

295 raste të reja dhe 3 vdekje nga koronavirusi në 24 orët e fundit

Ngjarja e ardhëshme

Turqi, arrestohen terroristët e PKK të stërvitur për sulme në metropole

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian