Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski pozitiv me Covid-19

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, nëpërmjet rrjetit social Facebook, bëri të ditur se është diagnostifikuar me virusin korona.

Ai shkruan se gjendja e tij shëndetësore është stabile me simptoma të lehta dhe është në vetëizolim.

Ngjarja paraprake

Kretë/ Shqiptari e mbyti gruan me shami, e burrit i copëtoi trupin

Ngjarja e ardhëshme

Këngëtarja shqiptare: Burrit tim iu deshën 16 vite për ta mësuar këtë gjë!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian