Ministri Bekteshi në hapjen e qendrës së re distributive në Saraj

Shkup, 3 tetor 2020 (MIA) – Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sot do të marrë pjesë në hapjen e qendrës distributive të kompanisë Jus Mb në Komunën e Sarajit.

Siç paralajmëroi Ministria e Ekonomisë, krahas Bekteshit, në ngjarje do të flasin edhe kryetari i Komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, kryetari i Odës ekonomike të Maqedonisë Veriperëndimore, Nebi Hoxha dhe kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti. ab/

Ngjarja paraprake

Obama i uron shërim Trumpit dhe zonjës së parë: Duam që të gjithë të jenë të shëndetshëm, pa marrë parasysh partinë tonë

Ngjarja e ardhëshme

Pas 7 vitesh betejë ligjore, vajza e fshehtë e mbretit belg merr zyrtarisht titullin “Princeshë”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian