Milot Rashica bën debutimin e parë me fanellën e Beshiktashit në Turqi

Milot Rashica ka bërë debutimin e tij me fanellën e Beshiktashit në Turqi

Sulmuesi është inkuadruar në lojë në minutën e 61-të te ndeshjes që Beshiktash është duke e zhvilluar kundër skuadrës së Pendikspor.

Në të njëjtën kohë me Rashicën Beshiktash në lojë ka inkuadruar edhe ish mesfushorin e krahut të Arsenalit dhe Liverpoolit, Alex Oxlade-Chamberlain.

Beshiktash është duke fituar me rezultat 1-0 në këtë ndeshje me golin që e shënoi Colley në minutën e 12-të te ndeshjes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

I riu Lamine Yamal nis për Barcelonën për të thyer rekord

Story i radhës

Gjimshiti fiton duelin me Bajramin

Të fundit nga