Milani pëson goditje të fortë

175-200 milionë euro janë humbjet financiare të Milanit. Klubi kuqezi do të publikojë shifrat e deficit financiar të shkaktuar gjatëve viteve të fundit.

Shifra e humbjeve ekonomike të “Djalli” janë zbuluar nga media“Milanofinanza.it”.

Pasqyra financiare do të miratohet nga bordi drejtues i Milanit.

Një lajm i tillë i shqetëson drejtuesit dhe tifozët, pasi duan të harrojnë një herë e mirë problemet ekonomike që i kanë ndjekur prej vitesh 7-herë fituesit e Ligës së Kampioneve.

Ngjarja paraprake

Zjarr në një veturë në qendër të Tetovës

Ngjarja e ardhëshme

Flokët gjithmonë e më të gjatë, Sara publikon foton e rrallë me Ledionin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian