Milani i pleqve po rikthehet, “kuq e zinjtë” duan dy mbrojtësit e vjetër në skuadër

Skuadra e Milan po mendon që në verën e ardhshme të siguroj ndonjë transfer të madh por pa shpenzuar para.

Sipas “Todo Fichajes”, klubi nga Italia në listë për t’i transferuar pa para i ka dy legjendat e mbrojtjes, Sergio Ramos dhe Thiago Silva.

Dy futbollistët në verë janë të lirë nëse nuk nënshkruajnë kontratë me klubet aktuale.

Thiago Silva edhe në fillim të karrierës së tij ka qenë pjesë e AC Milan./Indeksonline/ 

Ngjarja paraprake

Kaosi dhe papërgjegjësia ka depërtuar thellë në institucionet e shtetit te Kosovës

Ngjarja e ardhëshme

Wisconsin përfundon rinumërimin e pjesshëm – sërish konfirmohet fitorja e Bidenit

të fundit nga

Rikthehet Coutinho

Philippe Coutinho është rikthyer këtë të hënë në stërvitje te Bracelona. Sulmuesi

AlbanianEnglishMacedonian