Milan-Roma, rikuperohet Çalhanoglu. Në fushë nga minuta e ‘1

Lajme të mira në shtëpinë e Milan, pak orë larg ndeshjes sl kampionatit kundër Romës.

Tekniku Stefano Pioli do të ketë të gatshëm nga minuta e parë edhe fantazistin turk, Hakan Çalhanoglu.

Ish-lojtari i Bayer Leverkusen është stërvitur normalisht me grupin dhe sot në mbrëmje pritet të jetë në fushë që nga minuta e parë.

Kuqezinjtë kryesojnë rënditjen në Serie A me 4 fitore në po kaq ndeshje, ndërsa sfida me Romën do të jetë një test i rëndësishëm për të besuarit e Piolit.

Milan-Roma luhet sonte në ora 20.45.

Ngjarja paraprake

“E di unë”, Adelina Ismaili hedhë dyshime që Arif Vladi u pagua për ta kënduar Marshin e UÇK-së

Ngjarja e ardhëshme

Si të ndalosh zënkat me partnerin duke bërë vetëm këtë gjë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian