Milan me shumë mungesa ndaj Fiorentinas, publikohet lista e lojtarëve

AC Milan do hyjë në ndeshjen me Fiorentinan me disa mungesa të mëdha.

Milan ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar ndaj Fiorentinas ndeshje e cila është e vlefshme për xhiron e 28-të të Serie A.

Ante Rebic do mungojë shkaku i kartonit të kuq që mori ndaj Napolit, ku u tha se kishte fyer gjyqtarin e ndeshjes.

Rafael Leao do mungojë shkaku i një lëndimi në muskuj, gjithashtu edhe Davide Calabria, i cili u operua ditë më parë.

Mandzukic mbetet i lënduar, ndërsa mungesë e pa pritur është edhe Alessio Romagnoli.

Lista e plotë e lojtarëve të Milanit ndaj Fiorentinas.

Image
Ngjarja paraprake

Vasili në Rrogozhinë e Kavajë: Qytetarët u kanë vënë vizën Ramës dhe Veliaj, kujdes mos u rruajnë ndonjë gjë

Ngjarja e ardhëshme

GRUBI viziton babain e dëshmorit Abdulmexhid Shahini

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian