Mijallkov dërgohet në paraburgim në burgun e Shutkës

Gjykata pranoi propozimin e prokurores Lençe Ristovska që të akuzuarit Sasho Mijallkov t’i ndërpritet arresti shtëpiak dhe e njëjta të zëvendësohet me paraburgim efektiv. Kështu që Mijallkov pas kësaj seance gjyqësore do të dërgohet në burgun e Shutkës.

Ngjarja paraprake

Pas presionit të Sulejmanit do të ketë rishqyrtim të projekteve në Kulturë?!

Ngjarja e ardhëshme

Shqiptari zbulon pse e ka nofkën e çuditshme

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian