Mihrija tregon se cila ngjyrë e të brendshmëve të Naimit i pëlqen

Këngëtarja Mihrije Braha ka dhënë përgjigje interesante.

Në pyetjen se cila është ngjyra e preferuar te të brendshmëve të Naimit.

“Të bardha dhe të zeza! Këto janë ngjyrat që preferohen për meshkujt”, ka thënë ajo.

Ndryshe, këngëtarja pritet që të provojë për ta gatuar një bakllava derisa nuk e ka ditur emrin e reperes Tayna.

Default thumbnail
Ngjarja paraprake

Qeveria e Maqedonisë miratoi vendim për udhëtarët që i zë ora policore në kufi

Ngjarja e ardhëshme

​Turqi: Numri më i lartë i të infektuarve me COVID-19 në këtë vit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian