Mihrija dhe Naimi shërohen nga koronavirusi

Çifti i njohur janë shëruar nga COVID-19.

Ditë më parë u bë e ditur se Naim Abazi dhe Mihrije Braha nuk kishin mundur të udhëtojnë për një intervistë në një emision në Shqipëri, për shkak se kishin simptoma të COVID-19.

Gjatë kësaj periudhe, dyshja kanë qëndruar të izoluar në shtëpi, ani pse nuk e bënë publik rezulatin e testit.

Por, përmes postimit të fundit në Instagram, Mihrija bëri të ditur se ata e kanë kaluar koronavirusin, ndërsa dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit.

“E kaluam”, shkroi këngëtarja sipër fotografisë, ndërsa pranoi komente të shumta nga kolegët e fansat. 

Ngjarja paraprake

Vaksina e Pfizerit: 4 persona pësojnë paralizë fytyre

Ngjarja e ardhëshme

Prej sot Komuna e Malishevës është kategorizuar zonën e verdhë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian