Mexhiti dhe Bejta vizitë në BFI, uruan Shaqirin për detyrën e re

Nënkryetarët e Bashkimit Demokratik per Integrim Izet Mexhiti dhe

Nevzat Bejta sot vizituan Reisul Ulema, h. Hfz. Shaqir ef. Fetahun, dhe e uruan për detyrën e re në krye të Bashkësisë Fetare Islame – BFI.

‘Ishte një takim vllazëror dhe ishte kënaqësi të dëgjojmë nga Reisi planet për reformimin e këtij institucioni kaq të rëndësishëm për të gjithë ne.

Reisit i dëshiruam shëndet dhe sukses’ -thotë Mexhiti .

Ngjarja paraprake

U kërkoi lojtarëve ulje pagash e më pas i bleu të dashurës Bentley – futbollistët e Bournemouthit acarohen me shefin e tyre

Ngjarja e ardhëshme

Ibrahimovic tregon sekretin e formës fantastike dhe përse u rikthye te Milani

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian