Mevlani akuzon Olën se po aktron, thotë se përdori strategji për t’i ndarë Muratin e Sindin

Mevlani thotë se Ola po aktron me Muratin.

Pasi ishte deklaruar vetëm për Muratin, Sindi u detyrua ta tërheq deklaratën.

Shkak për këtë u bë vajza e re Ola, e cila me të ardhë në emision vendosi që të përqendrohet në njohjen me Muratin.

Pavarësisht faktit se ata janë parë shumë të afërt që në takim të parë, konkurrentët e tjerë kanë dyshime.

Isht Mevlani ai i cili gjatë puntantës së sotme e akuzoi Olën se po bën strategji, ngase po aktron në lidhje me Muratin.

Ai mendon se Ola erdhi vetëm për t’i ndarë Muratin dhe Sindin, ngase nuk mendon që ka ndjenja për të. 

Ngjarja paraprake

Kryetari i Odës së Mjekëve jep detaje për rastin e mjekut që refuzoi t’i ndihmojë një pacienti

Ngjarja e ardhëshme

AstraZeneca/Australia raporton vdekjen e parë nga mpiksja e gjakut

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian