Messi vendos për klubin e radhës këtë javë

Lionel Messi dëshiron që ta merr vendimin për të ardhmen e tij sa më shpejtë të jetë e mundur dhe kjo do të bëhet gjatë ditëve në vijim, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Kjo nuk do të thotë se ai do ta ndajë me të tjerët këtë informacion.

Por, ai dëshiron që ta qartësojë të ardhmen e tij.

Nga Barcelona ende nuk ka ofertë zyrtare, ndërsa Al Hilal është klubi që i ka dërguar ofertën nga muaji prill.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Humbje e socialistëve në zgjedhjet rajonale në Spanjë

Story i radhës

Ndërgjegjja nuk është opiumi i njerëzve

Të fundit nga