Messi shpërthen për situatën te Barcelona: Jam lodhur duke qenë gjithmonë problemi për gjithçka në klub

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi edhe njëherë ka treguar zhgënjimin e tij në ngjarjet aktuale në klub duke thënë se është lodhur duke qenë gjithmonë problemi për gjithçka çfarë ndodh në klub.

Ish-agjenti i Griezmann, Eric Olhats kishtë bërë disa deklarata të cilat nuk janë pritur aspak mirë nga ylli argjentinas, Lionel Messi.

“Antoine arriti në një klub me probleme serioze, ku Messi kontrollon gjithçka. Ai është edhe perandor edhe monark dhe nuk e pa ardhjen e Antoines me sy të mirë”.

“Qëndrimi i Messit ka qenë i mjerueshëm, ai e ka bërë atë ta ndiejë atë. Gjithmonë e kam dëgjuar Antoine të thotë se ai nuk kishte probleme me Messin, por kurrë e kundërta. Është regjimi i terrorit. Ose je me të, ose je kundër tij”, kishte deklaruar Olhats.

Sipas Mundo Deportivo, pas këtyre deklaratave ka ardhur edhe reagimi i kapitenit të Barcelonës, Messi, i cili ka bërë disa komente si hakmarrje për Olhats

“Jam lodhur duke qenë gjithmonë problemi për gjithçka në klub”, ka thënë Messi tha në një deklaratë të shkurtër për gazetarët e mbledhur, ndërsa po largohej nga aeroporti në Barcelonë.

Ngjarja paraprake

Cili nga këta fëmijë është vajzë? Përgjigjja juaj zbulon diçka të rëndësishme për veten

Ngjarja e ardhëshme

Akuzat ndaj Bashës për hetimin e krimeve të serbëve, Rudina Hajdari: Telenovela për të devijuar debatin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian