Messi largohet nga Barcelona?

Lionel Messi duket se është një nga lojtarët që nuk është goditur nga kriza e pandemisë. 

Diçka të tillë e tregon edhe një investim i bërë nga ylli i Barcelonës së fundmi. 

Argjentinasi së fundmi ka blerë një apartament me vlerë 8.2 milionë dollarë.

Apartamenti ndodhet në “Porsche Tower”, me 5 dhoma gjumi, ashensor, pamje nga deti dhe një vendparkim në katin më të lartë të ndërtesës.

Ndërtesa ndodhet në SHBA dhe menjëherë kanë nisur dyshimet se Messi mund të transferohet në MLS, ku edhe më parë ka thënë se dëshira e tij është të luajë aty.

Ngjarja paraprake

Natë e qetë e ekipeve të kujdestarisë në Qendrën klinike

Ngjarja e ardhëshme

Nevojë për unitet me popullsinë indigjene, Australia ndryshon himnin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian