Messi: Ja si ka ndryshuar loja ime!

Lionel Messi ka ndryshuar dhe ne e kemi parë dhe në fushën e lojës.

Argjentinasi në periudhën e fundit nuk është më aq i avancuar dhe preferon të qëndrojë më mbrapa në fushë dhe të asistojë.

Kapiteni u kthye vendimtar për Argjentinën dhe realizoi në ndeshjen e fundit. Ai foli pas ndeshjes dhe e pranoi një revolucion të lojës së tij.

“Tani jam më pak i fiksuar me golin. Më pëlqen më shumë të luajë për shokët e skuadrës dhe të jap kontributin tim në grup”, – tha argjentinasi.

Ngjarja paraprake

Rama tregon pse ndryshoi mendim për mbajtjen e maskave

Ngjarja e ardhëshme

Italia shënon rekord të ri të rasteve të reja me COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian