Messi bëhet lojtari me më së shumti paraqitje për Barcelonën

Sonte Lionel Messi, ka shënuar një rekord të ri në karrierën e tij.

Messi sonte ndaj Huescas, ka regjistruar 767 paraqitje.

Ai për këtë sukses është uruar nëpërmjet një video nga bashkëlojtarët.

Kapiteni i katalunasve sonte ka shënuar një gol dhe ka bërë një asistim, ku skuadra e tij po fiton me rezultatin 3:1.

Ngjarja paraprake

Pavarësisht rezultateve të regjistrimit të drejtat e shqiptarëve nuk cenohen, thotë Grubi

Ngjarja e ardhëshme

GRUBI: BDI mund të jetë vetëm NJË, të reshtuar pas Ali Ahmetit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian