Meshkujt i duan më shumë femrat me flokë të gjata

Ndoshta nuk e dinit por flokët janë një nga gjërat e para që meshkujt shikojnë tek një femër.

Flokë të shkëlqyeshëm, të shëndetshëm të dendur dhe të gjatë janë çfarë një mashkull dëshiron.

Një femër me flokë të gjatë është joshëse në sytë e një mashkulli, kjo për disa arsye:

1. Flokët e gjata i japin mundësi një djali për të luajtur me to

2. Meshkujt i konsiderojnë femrat me flokë të gjata si më femërore dhe seksi

3. Meshkujt flasin më mirë kur flasin për të dashurën e tyre, dhe e përshkruajnë si një femër me flokë të gjatë

4.Femrat që kanë flokë të gjatë, që iu bien poshtë qafës dhe krahëve, shihen si më të reja, të shëndetshme dhe seksi për meshkuj.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ish sulmuesit të Kosovës, nofka Romario i mbeti nga bullgarët! Kjo është arsyeja

Story i radhës

Turqia pranon të mbështesë anëtarësimin e Finlandës dhe Suedisë në NATO

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish