Merret vendimi për Asamblenë e Partisë Socialiste, vendoset data, vendi dhe ora

Ngjarja paraprake

OPH: Nuk na duhen protokolle të arnuara, vullnetarisht do t’i mbyllim objektet

Ngjarja e ardhëshme

Trajtimi Me Mjaltë Dhe Kanellë Për Uljen e Kolesterolit në Gjak

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian