Merr fund drama e Big Brother VIP, Iliri shpallet fitues

Shumë emocione, debate e përplasjesh gjatë këtyre 136 ditëve qëndrimi në shtëpinë e famshme të Big Brother VIP. 

Pas shumë sfidave, katër banorë arritën që ta prekin finale. Iliri, Donaldi, Enxhi dhe Beniada janë ata që shkuan deri në finale.

Dy finalistët e fundit mbetën Iliri dhe Donaldi.

Big Brother Vip ka shpallur fitues Iliri.

Fituesi do të shpërblehet me 100 mijë euro.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Baçi hedh dyshime: Drejtuesit e opozitës në Komisionin Hetimor s’janë të sinqertë në punën që po bëjnë

Story i radhës

Kjo shenjë e horoskopit njihet si “mbretëresha” e durimit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish