Meridiani ‘thumbon’ konkurrentët e “Përputhen” që u bënë çifte pas emisionit

Meridiani ka disa fjalë për ata që u bënë çifte pasi u larguan nga “Përputhen”.

Meridian Ramcaj edhe një herë nuk e lëshoi rastin të merrej me konkurrentët e “Përputhen”, kësaj radhe për lojërat që bëjnë deri të largohen nga emisioni.

Ai iu drejtohet me një pyetje atyre që derisa u larguan nga emisioni nuk treguan se me kë nga konkurrentët janë lidhur, por luajtën lojën e dyfishtë.

“Si ka mundesi qe dalin nga emisioni dhe behen çifte jashte? Kaq e veshtire qenka te behesh çift aty brenda? Kete pyetjen e kam per ato “moralistat” qe bejne gam gam”, shkroi ai.

Pas daljes nga “Përputhen”, Tea doli të jetë e lidhur me Beartin, por romanca e tyre tashmë ka përfunduar.

Së fundi, lidhjen e kanë konfirmuar edhe Andi dhe Melisa, por sinjale në këtë drejtim kanë dhënë edhe Andi 2 dhe Jasmina. 

Image

 

Ngjarja paraprake

Dyshimi për mjet shpërthyes: Dëshmitarët thonë se një person me mjekër la në Qendrën Tregtare një çantë që nga ora 15:00

Ngjarja e ardhëshme

Blinken thirrje Moskës të ndërpresë veprimet agresive kundër Ukrainës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian