Merakli në femra

Përsëri dashuri mes futbollistit Mario Balotelli dhe brazilianes Dayane Mello.

Për momentin, çifti po mban gojën mbyllur, por prej javësh po flitet për një flirt mes të dyve, të cilët kanë qenë të dashur edhe në të kaluarën.

Lajmin e konfirmon edhe revista italiane “Chi”.

“Sot ata u bashkuan dhe filluan një histori dashurie nga e para, larg kamerave. Këtë herë lojtari ka qëllime serioze”, shkruan e përjavshmja italiane.

Ngjarja paraprake

VOA: Nis nga e para procesi gjyqësor ndaj Llallës

Ngjarja e ardhëshme

Vendimi për Rashkovskin, Prokuroria: Do të ankohemi, ka rrezik për ndikim tek dëshmitarët

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian