“Meqë jemi në distancë, ne bëjmë seks në metodën virtuale, por një shoqe më tha se kjo…”

E dashur Deidre: Që kur e dashura ime u transferua në universitet muajin e kaluar, ne kemi bërë seks virtual disa herë në javë.

Por tani një mik më ka thënë se kjo është e paligjshme. A ka të drejtë?

Unë jam 19 vjeç, e dashura ime 18 dhe kemi dy vjet që jemi bashkë.

Në një përpjekje për të shmangur distancën që pengonte marrëdhënien tonë, ne ramë dakord të kishim takime të rregullta mbi Zoom.

Por ne shpesh përfundojmë duke bërë seks virtual.

Po flisja për rutinën tonë me shoqen time më të mirë, e cila është në një situatë të ngjashme, pasi i dashuri i saj është larguar dy orë.

Ajo dukej e tmerruar dhe është e bindur se kjo që po bëjmë nuk lejohet.

Deidre thotë: Meqë të dy jeni mbi 18 vjeç, përderisa asnjëri prej jush nuk e regjistron tjetrin pa pëlqimin e tij, atëherë jo, nuk po bëni asgjë të paligjshme.

Megjithatë, nëse do të ndani përmbajtjen eksplicite të partneres tuaj pa lejen e saj, kjo do të njihej si pornografi hakmarrëse, e cila është kundër ligjit.

Shumë çifte bëjnë seks dhe seks virtual, por është e rëndësishme që të siguroheni që jeni të sigurt.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shqipëria planifikon blerjen e gjashtë dronëve luftarakë nga Turqia

Story i radhës

Luftëtari i Azov “Frost”, i cili u kthye nga robëria, tregon një video arkivore nga Mariupol i Ukrainës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish