Mentor Kurtishi mbulohet me para gjatë një dasme në Prizren

Bakshishet nuk janë një gjë e jashtëzakonshme kur bëhet fjalë nëpër dasma shqiptare.

Pas lirimit të masave kundër COVID-19, janë lejuar edhe dasmat, lajm ky shumë i mirë për artistët.

Së fundi, ishte Mentor Kurtishi ku shihet në një video nga përformanca në një dasmë në Prizren, ku edhe tregoi se çfarë atmosfere mbretëroi atje.

Në videon e publikuar shihet se si dasmorët hedhin para në drejtim të Mentorit.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor i Mentor Kurtishit është “Lem” projekt i cili u mirëprit mjaft mirë nga publiku.

Image

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Moti në dy ditët e ardhshme, vranësira dhe shi

Ngjarja e ardhëshme

Qyteti i Shkupit shpërblen me para zjarrfikësit të cilët marrin pjesë në shuarjen e zjarreve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian