Mentor Haziri publikon këngën “Nji grusht trëndafila”, pjesë e klipi edhe Diellza Kolgeci

Mentor Haziri sapo ka publikuar projektin e ri muzikor.

Siç e paralajmëroi, Mentor Haziri publikoi bashkë me videoklip këngën e re “Nji grusht trëndafila”.

E veçanta e klipit të kësaj kënge është se në të merr pjesë edhe bukuroshja Diellza Kolgeci dhe Desara.

Tekstin e “Nji grusht trëndafila” e ka shkruar Eriona Rishit, videon e punoi Figurina Films, kurse e publikoi Fole Publishing.

Në klipin e kësaj kënge, Diellza Kolgeci mori vëmendje me paraqitjen, teka duket në formë shumë të mirë dhe elegante.

Image
Ngjarja paraprake

Osmani: Asnjëherë më vetëm në luftë me çfarëdo armiku!

Ngjarja e ardhëshme

Dallgët e detit “shkundin” anijet e peshkatarëve si pasojë e dridhjeve të fuqishme të tërmetit në Turqi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian