Melisa largohet përfundimisht nga “Përputhen”

Melisa duket se po largohet përfundimisht nga emisioni.

Konkurrentja nga “Përputhen” së fundmi ka qenë në qenër të vëmendjes pas dyshimeve se ajo është në një lidhje sekrete me ish-konkurrentin Andi Shehi.

Fatjoni nisi gjithçka kur aludoi se Melisa kishte nisur një lidhje romantike me dikë nga konkurrentët tjerë të “Perputhen”, ndërsa më vonë u zbulua se ishte fjala për Andin.

Të premten gjatë emisionit të “Përputhen” Melisa tha se do të zbulonte diçka të dielën në “Përputhen Prime”.

Media ka zbuluar se Melisa do të deklarojë largimin e saj dhe arsyen përse.

Ngjarja paraprake

Klauzolat e kontratave: Marrëveshja e Messit nuk është asgjë në krahasim me ato të Neymar, Lavezzi, Gervinho e Silva

Ngjarja e ardhëshme

Mbyllet 90 minutëshi i zjarrtë në “Old Trafford” ndërmjet Man. Unitedit dhe Evertonit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian