Melisa akuzon Ledjanën, i thotë se ka ardhur me strategji

Në epizodën e sotme kanë ndodhur disa të reja.

Ledjana Prenga është protagonistja më e re e programit “Përputhen”.

Ajo sot kishte mundësinë për të ftuar dy meshkuj në takimin 4-minutësh por më pas ajo u akuzua se të gjithë këtë e kishte me strategji.

Melisa ishte ajo e cila tha se Ledjana i kishte bërë këti zgjedhje të qëllimshme për t`i “ndez pak gjakërat” .

“Mevlani ka pasur afrimitet me njërën nga vajzat dhe Atdheu është tek meshkujt më i pëlqyeri dhe mua më duket sikur ke zgjedhur Mevlanin për të ndezur pak gjakërat dhe pastaj ke kaluar tek një pëlqim si Atdheu dhe i the se nuk të pëlqejnë meshkujt e luhatur për të cilën ai atë panoramë ka”.

Teksa Ledjana tha se ata të dy i duken tipa më interesant dhe se ajo është e lirë të zgjedh kë dëshiron përderisa nuk janë çift me dikë tjetër.

Ngjarja paraprake

Kryeministri Rama i përgjigjet Presidencës: Do presim edhe pak Ilir Metën para se të…

Ngjarja e ardhëshme

Gjykatësi i dyshuar do ta pastrojë gjyqësorin? Zaev: Të gjithë të barabartë para ligjit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian