Melinda Ademi çmend fansat për “Halloween”, vjen me poza joshëse

Melinda është bërë lepurushe për këtë “Halloween”.

Rep artistja e njohur Melinda Ademi sikurse pothuajse të gjithë kolegët e saj ka vendosur të vesh diçka interesant këtë vit për “Halloween”.

Ajo ka zgjedhur të vishet si një modele e revistës “Playboy”, ndërsa duket tejet tërheqëse me veshjen ngjyrë rozë.

“Me kë po provon të luash djalosh?”, shkroi ajo poshtë fotografisë së publikuar.

Imazhi i ndarë me ndjekësit morri menjëherë mijëra pëlqime dhe komente mjaft të mira, ndërsa reperja njihet për postimet provokuese që bën jo rrallë herë.

Image
Ngjarja paraprake

Spektakli në botën e boksit, Usyk triumfon ndaj Chisoras

Ngjarja e ardhëshme

Refuzoi të hajë picën që ia kishte sjellë kamerieri me “ngjyrën e errët” të lëkurës, pronari i restorantit në Napoli kishte një përgjigje për klienten

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian