Meksikani e transferon shtëpinë e tij me veturë

Ford gjithmonë ka reklamuar se kamionçina e tij F-150 është një mjet që përballon çdo sfidë, por edhe krijuesve të saj nuk u kishte shkuar në mendje që me këtë makinë mund të transferohesh nga një shtëpi në tjetrën me vetëm një rrugë.

Pikërisht këtë gjë bëri një burrë meksikan, i cili vuri të gjithë mobiljet e shtëpisë mbi kamionçinë, duke hequr qafe ndryshimin e shtëpisë me vetëm një rrugë.

Në video shihen skeletë krevatësh, kolltuqe dhe tavolina, mes shumë orendish të tjera, mbi mjet.

Videoja në TikTok u bë menjëherë virale, por u fshi pas disa orësh.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Turqia dërgon vaksina kundër COVID-19 për Libinë

Ngjarja e ardhëshme

Drejtori i Dortmundit i përgjigjet Guardiolës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian