Megan Fox ‘vjedh’ vëmendjen kur ngjitet në skenë

Megan Fox nuk është turpëruar për të shprehur ndjenjat e saj për të dashurin Machine Gun Kelly dhe anasjelltas.

Por zogjët e dashuruar ende nuk e kanë bërë zyrtare romancën e tyre, për shkak të pandemisë së vazhdueshme Covid 19.

Megan u shfaq me një fustan satën kur u shfaq në tapetin e kuq të American Music Awards.

Ajo u shfaq me të dashurin e saj, duke i treguar mbështetjen e saj për performancën e tij të drejtëpërdrejtë./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Siriani fiton zemrat në Turqi me punën vullnetare

Ngjarja e ardhëshme

​Klopp tregon se kur do të rikthehet Mohamed Salah

të fundit nga