Mediu takim me banorët e njësisë 5 në Tiranë: Marrëdhëniet e Ramës klienteliste

Republikanët patën një takim këtë të shtunë me banorët e njësisë nr 5 në Tiranë. Për kreun e PR-së Fatmir Mediu, kryeministri Rama me anë të marrëdhënieve klienteliste varfëron me qëllim shqiptarët.

Ne kur lamë pushtetin ishim vend anëtar i NATO-s liberalizuam vizat, ndërsa marrëdhëniet e Edi Ramës kanë qenë klienteliste dhe do të kontrollojë liritë tona.

Meta u bëri thirrje të bashkohen me qëllim politik për të larguar qeverinë Ramën.

Mediu e quajti lojë të ndyrë  akuzat për ”shtëpinë e verdhë” kundër interesit shqiptar. Një lojë e Ramës në dëm të Kosovës dhe që i shërben vetëm Vuçiç.

Ngjarja paraprake

Makaronat, ushqimi i preferuar i Joe Biden

Ngjarja e ardhëshme

Mjekimi onlajn për ti ik përhapjes së virusit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian