Mediat italiane: Moriero dhe Miccoli do të drejtojnë Dinamon e Tiranës

Dinamo e Tiranës do të drejtohet nga dyshja italiane, Francesco Moriero dhe Fabrizio Miccoli, të dy emra të njohur për të apasionuarit e Serie A.

Kështu e nis lajmin “Sport Mediaset”, që shkruan se i pari do të jetë trajneri i parë I skuadrës së kryeqytetit shqiptar, ndërsa I dyti do të jetë zëvendësi i tij, shkruan Ora News.

Për ish lojtarin e Inter do të ketë një kontratë dy-vjeçare, ndërsa Miccoli do të jetë përgjegjës edhe për ekipin e të rinjve.

Image

Dje gjatë prezantimit të trajnerëve

Ngjarja paraprake

Teknika Të Lashta Në Kohë Moderne – Pemla Sjell Gjalpin Arror Shqiptar

Ngjarja e ardhëshme

Mbështetësit e Trumpit u mblodhën në Washington për të protestuar ndaj zgjedhjeve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian