Media serb llomotit: Kjo gazetare bukuroshe, një numër i madh shqiptarësh ndjekin…

Media serbe “Kurir” ka llomotitur për gazetaren sportive, shqiptare Eva Murati.

“Gazetarja seksi gati për Champions League.

Shqiptarja Eva Murati, pjesëmarrëse në konkursin Miss Universi, është sot gazetare dhe një nga arsyet pse një numër i madh shqiptarësh ndjekin Champions League në futboll”, shkruan ky medium.

Image

Në fakt, ky medium ka publikuar edhe shumë foto të bukura të gazetares, që sipas tyre, shqiptarë po e shikojnë futbollin për  shkak të saj!

Image

Por media serbe po e harron, se shqiptarët gjithmonë e kanë dashur dhe janë të lindur për këtë sport.

Ngjarja paraprake

Zhgënjeu fansat! “Teresa” njofton papritur largimin nga televizioni

Ngjarja e ardhëshme

Dendias mbyll vizitën në Tiranë me Janullatos, çfarë u tha Vangjel Dules dhe Vasil Kajos në takim

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian