Meda thotë se bakshishi më i madh që ka marrë ka qenë 30 mijë dollarë

10:00 | 19 Prill 2021

Këngëtari ka zbuluar detaje nga mbrëmjet muzikore.

I ftuar në Klan Kosova, Meda u pyet lidhur me pagesën më të lartë që ka marrë ndonjëherë, shkruan lajmi.net.

Ai nuk hezitoi të përgjigjej derisa tregoi se shifra më e madhe ka qenë 30 mijë dollarë.

“Bakshishi më i madh që kemi marrë brenda një nate ka qenë në Australi, së bashku me muzikantët e mi kemi qenë për Pavarësi por nuk po e di vitin. 30 mijë dollar i kemi marrë, ndërsa këngëtar kam qenë vetëm unë. Është kujtim i paharrueshëm”, tha Meda.

Ndryshe, së fundi këngëtari po shpreh pakënaqësitë e tij lidhur me mos-mbajtjen e dasmave dhe ahengjeve këtë vit si pasojë e pandemisë COVID-19.

Megjithatë, masat e reja nga Qeveria së fundi bënë të ditur se dasmat janë anuluar nuk dihet se çka do të ndodh në javët e ardhshme./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Zyrtare: Barcelona është njëra nga themelueset e Superligës Evropiane

Ngjarja e ardhëshme

KSI: Masat aktuale restriktive të jenë në fuqi edhe për një javë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian