Meda publikon këngën “Oj shoqni”

Meda e ka publikuar këngën e tij të re.

Këngëtari i njohur shqiptar, Meda, e ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor, këngën “Oj shoqni”.

“Oj shoqni” titullohet kënga e tij më e re e cila vjen në kuadër të programeve festive “Gëzuar 2021”.

Ky projekt muzikor u pëlqye shumë nga fansat e Medës të cilët edhe e kanë mbështetur me komente.

Mbështetje Meda si zakonisht pati edhe nga kolegët e shumtë të cilët ia kanë shpërndarë këngën.

Ngjarja paraprake

Sot mot me diell

Ngjarja e ardhëshme

Jetojnë dhe flenë bashkë, njëri infektohet e tjetri jo – mjeku i njohur tregon arsyen

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian