Me të brendshme të kuqe dhe look ndryshe, modelja që u fut mes Neymar dhe Malumës “tërbon” ndjekësit

Natalia Barulich është bërë e njohur për romancën e saj me këngëtarin kolumbian, Maluma.

Pak muaj më parë u raportua se modelja u nda nga këngëtari për të nisur një lidhje me shokun e tij të ngushtë, Neymar, duke prishur miqësinë mes dy shokëve, edhe se asnjëherë nuk e pranuan se kishte dicka mes tyre.

Dhe tani, zeshkania seksi, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format e saj bombastike trupore.

Natalia publikoi një foto të nxehtë në rrjetet sociale, ku pozoi e veshur me të brendshme të kuqe.

Modelja joshëse vuri në pah format e saj trupore seksi dhe nuk la vend për imagjinatën, në imazhin kur shfaqet edhe me look ndryshe.

Ajo zgjodhi të vendonte paruke bionde për të realizuar pozën provokuese, që tërboi ndjekësit e saj.

Image
Ngjarja paraprake

“COVID 19, vdekjet dhe rastet e reja në ulje në Shqipëri”

Ngjarja e ardhëshme

Banorët e fshatit Kërvasari të Malishevës ankohen për mungesa të gjata të energjisë elektrike

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian