Me të brendshme e trëndafila në duar, modelja e njohur josh me lëvizjet para kamerës

Ana Cheri provokoi fansat edhe me paraqitjen e fundit.

Ana Cheri është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat komentohet pa fund për paraqitjet provokuese.

Në videon e fundit, modelja u shfaq e veshur me të brendshme rozë dhe me disa rripa në trup, ndërsa provokoi keq.

Ajo bënte lëvizje provokuese para kamerës, ndërsa u komentua shumë nga ndjekësit që i ‘ngacmoi’ me këtë video.

Ana po mbante disa trëndafila në duar, ndërsa provokoi duke vënë në plan të parë të pasmet.

Ngjarja paraprake

Siri, 6 të vrarë dhe dhjetëra të plagosur në një sulm terrorist në Afrin

Ngjarja e ardhëshme

Liverpooli i rikthen sytë kah Shkodran Mustafi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian