“Me shokun e zemrës”, Rudina e lumtur në krahët e Markut

Rudina publikoi imazhe të këndshme krah Markut.

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku një muaj më parë morën një hap të ri në lidhjen e tyre.

Dyshja i thanë “PO” njëri-tjetrit gjatë një udhëtimi romantik në Turqi, ndërsa kanë publikuar fotografi të shumta në rrjete sociale.

Së fundi, aktorja publikoi disa fotografi bashkë me Frrokun, ku shfaqen duke shijuar bukuritë e Pukës.

“Me Mark Frrokun, shokun e zemres ❤️”, ka shkruar ajo sipër fotografive krah të fejuarit.

Ngjarja paraprake

Turqia raporton 2.165 raste të reja dhe 1.493 të shëruar nga COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Dy mësues me Koronavirus, mbyllet shkolla në këtë vend të Shqipërisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian