Me rrahjet e zemrës së bebit si kolonë zanore, Dojna Mema jep lajmin e bukur: Ajo dhe Vlashenti do bëhen prindër

Dojna Mema, e ruajti lajmin më të bukur të jetës për ditën e grave. Me rastin e 8 marsit ajo ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së parë.

Dhe aktualisht është 18 muajshe.

“Fjalet s’me mungojne kurre, por qe te pershkruaj ate qe ndiej tani, do te me duhej ti krijoja.

Ndaj po te le ty mam te flasesh, me rrahjet e zemres sate 🤍 #16weeks”, shkroi ajo krah videos ku tregon barkun e rrumbullakosur dhe në sfond dëgjohen rrahjet e foshnjës.

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Pochettino: Pyeteni Mbappen për të ardhmen e tij

Story i radhës

Përmbytje “apokaliptike” në Australi/ 20 humbje jete, nënë e bir vdesin bashkë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish