“Më pëlqeu si u duka, si shpirt”/ Ronela Hajati ironizon kritikët: Ore shqipe…

Këngëtarja Ronela Hajati nuk arriti të shkonte në finalen e “Eurovisionit” me këngën e sak “Sekret”.

Jo vetëm fansat po edhe personazhet e njohura për publikun, nuk i kanë kursyer kritikat për përfaqësuesen e Shqipërisë. Ronela ka vendosur t’iu përgjigjet të gjitha këtyre kritikave dhe komente negative që po qarkullojnë në rrjete sociale.

“Ore Shqipe, po na këndoni ndonjë këngë tjetër të Eurovision apo vetëm timen keni qejf? Sa të mirë që jeni. Në fakt mua më shumë më pëlqeu si u duka. Si shpirt! #shqipëriaderinëvdekje #askushnuktëdosashqipet”, shkruan këngëtarja në një Instastory.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Finalet e Kupës së Kosovës zhvillohen në stadiumin “Fadil Vokrri” 

Story i radhës

Forcat ruse vazhdojnë ofensivën drejt qytetit Odesa

Të fundit nga