Më parë nuk e njihte kush është Rita Ora, plaku nga Ferizaji befason me deklaratën për të

Avdi Begisholli kishte kundërshtuar muralin e Rita Orës në Ferizaj gjatë lidhjes live me “Studio A”.

I njejti është ftuar si musafir pikërisht në emisionin “Studio A”, ku ka treguar më shumë për kundërshtimin e tij për vendosjen e muralit të Rita Orës.

Avdi Begisholli jeton në Ferizaj dhe është i penzionuar dhe në “Studio A” ka treguar përse ka kundërshtuar vendosjen e muralit.

“Unë i falenderoj, po nuk e kam ditë kush është ajo. Njerzit me vetshin pse e ke ngjit këtë, çka po të vyn, e mu me vike marre”, është shprehur ai.

Begisholli ka thënë se tani e ka kuptuar se kush është Rita Ora dhe ndihet krenar.

Për më shumë ndiqeni emisionin e plotë:

Ngjarja paraprake

Heqja e karikuesve nga kutia e iPhone ka kursyer 861 mijë tonë mbetje

Ngjarja e ardhëshme

“Pasaportat”: Gjykimi për 11 nëpunësit policorë, së shpejti

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian