Me nota ekselente, ky është shqiptari që përfundoi studimet në Universitetin e Oxfordit (FOTO LAJM)

“Ju njoftoj se kam përfunduar studimet e magjistraturës në matematikë në University of Oxford me notën më të lartë, përkatësisht klasifikimin Distinction. Shfrytëzoj rastin edhe një herë të ju falenderohem të gjithëve për mbështetjen dhe mundësimin e këtij rrugëtimi!”, ka shkruar Shala./Express

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kabashi-Ramaj: Strategjia e Sigurisë Kombëtare të jetë e qasshme për publikun para se të shkojë në Kuvend

Story i radhës

Sot protesta e opozitës para Kryeministrisë, qytetarët me autobusë drejt Tiranës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish